Tel.:
+420 541 225 091
+420 541 226 293
+420 541 226 003
+420 541 227 652
Fax:
+420 541 228 298
e-mail: info@conet.cz

 NABÍDKA PRÁCE

V naší společnosti se v důsledku rostoucího zájmu o nabízené produkty vytváří nové místo:

Product manager pro docházkové a přístupové systémy

Pracovní náplň:
Nabízíme na trhu patrně nejširší sortiment docházkových a přístupových systémů. Vzhledem k zotavujícímu se trhu hledáme nového spolupracovníka pro kontaktování zákazníků, zpracovávání nabídek, technické a obchodní konzultace se zákazníky.
Práce není monotonní a vyžaduje schopnost se adaptovat na měnící se podmínky.

Požadavky:

  • praxe v obchodní činnosti
  • základní znalosti elektroniky a výpočetní techniky
  • komunikativnost, serioznost
  • angličtina alespoň pasivně
  • přivítáme i zkušenosti s internetovým marketingem
  • vhodné i pro pracovníky vyššího věku, mají-li zkušenosti

Nabízíme:

  • možnost i pro mimobrněnské - lze částečně práce z domu
  • flexibilní pracovní doba
  • služební mobil
  • k dispozici služební auto
  • přijemné pracovní prostředí malé firmy
  • plat závisí na výsledcích, obvykle cca 18 - 50 tis. Kč
  • nástupní do zaučení po dohodě
  • mimořádné odměny při úspěšném dokončení zakázek

Nástup možný okamžitě.

Holding CoNet s. r. o., IČO: 25520661, tel.: +420 541 226 003, Podpora: 541 225 091 e-mail: info@conet.cz